Kategorie
AM Audio

BBC 4 zakończyło emisję na falach średnich

Wczoraj lub przedwczoraj.
Tak brzmi zapętlony komunikat uchwycony na 720 KHZ w ciągu dnia, przy pomocy Kiwi SDR zlokalizowanego w ESSEX w UK.
Informuje on o zakończeniu emisji BBC4.

Autor: Kot

Człowiek o konkretnych zainteresowaniach. Innymi tematami nie pogardzi, lubi rozmawiać praktycznie o wszystkim, więc chyba dlatego prowadzi owego bloga. Pisarz ze mnie marny, chociaż lubię często usiąść przed klawiaturą i wypowiedzieć się na jakiś konkretny temat w bardziej wyważonych słowach niż typowy język potoczny używany w rozmowach głosowych.

3 odpowiedzi na “BBC 4 zakończyło emisję na falach średnich”

Tylko, ci matołkowie i tak nie myślą, że fale średnie im będą potrzebne, jak jakaś katastrofa nastąpi. Cyfra pada zazwyczaj pierwsza.

To jest nic. Polska w ogóle nie ma infrastruktury nawet awaryjnej na średnie. Z tego co mi się wydaje BBC na LW zostaje, a moc ma dużą i pokrywa kraj, wiec maja w razie katastrofy dobry nadajnik. My możemy tylko wypożyczać a jak jest z takim udostępnianiem to wszyscy wiemy. propaganda można radośnie podmienić i takie tam. Solec to Solec. Na długie nie ma odbiorników w takiej ilości, głównie jest MW.

ciekawe czemu są takie przerwy przed ponownym odtworzeniem komunikatu. No ale racja, w polszy nic na średnich ni ma. Jedyne co jest po za UKF to jedynka na długich, której w ten sposób swoją drogą słucha dużo starszych osób, przeważnie jeszcze na unitrach. Przynajmniej tak wynika z miejsc które odwiedzałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink