Kategorie
Audio Radio w Krakowie

Za to kocham Kraków <3

Melduję się z KRK, hotelu studenckiego konkretniej. Myślałem, że w eterze będzie pusto, a tu taka niespodzianka. Od około 2h słucham sobie ogarniając życie i sprawunki na jutro radia Amator na 107.4 na starym zmęczonym życiem ale wciąż sprawnym Tecsunie PL660, czyli tunerze wyjazdowym, przy samotnych wycieczkach, bo Sangeana się jakoś brać obawiałem.
Stacja nie jest tak przebasowiona. Wina faktu, że rejestrator podłączyłem na około aby wyeliminować chociaż częściowo zakłócenia, które generował. Tak czy tak, tego mi było trzeba po całym dniu :). Z tego samego powodu jest przydźwięk 50 hz.
Chciałem zrobić restream, ale zepsułem coś z serwerem. :D
Pozdrawiam Was ciule 😂. PS: Elten nie umie w nagrania z Zooma jako karty dźwiękowej więc wrzucam again po kilku minutach.

Autor: Kot

Człowiek o konkretnych zainteresowaniach. Innymi tematami nie pogardzi, lubi rozmawiać praktycznie o wszystkim, więc chyba dlatego prowadzi owego bloga. Pisarz ze mnie marny, chociaż lubię często usiąść przed klawiaturą i wypowiedzieć się na jakiś konkretny temat w bardziej wyważonych słowach niż typowy język potoczny używany w rozmowach głosowych.

8 odpowiedzi na “Za to kocham Kraków <3”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink